Dr.Max SK

Máme recept na Vašu kariéru 

Lekárne Dr. Max vznikli v roku 2006 spojením viacerých verejných lekárni, s cieľom poskytovať MAXimálnu lekárenskú starostlivosť dostupnú regionálne na celom území Slovenskej republiky, o čom hovorí aj aktuálny počet našich lekární, ktorých je viac ako 400. 

Naši kolegovia v lekárňach poskytujú pacientom na celom Slovensku starostlivosť a odborné poradenstvo už 18 rokov. V súčasnosti zamestnávame viac ako 2 600 zamestnancov v lekárňach, na centrálach v Bratislave a Košiciach, v e-shope v Senci a v distribučnej spoločnosti ViaPharma, ktorých prácu si nesmierne vážime. 


Sme jednotkou v starostlivosti a našim zamestnancom, ale aj zákazníkom prinášame jedinečnú starostlivosť. Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. 


Už niekoľko rokov po sebe sme hrdým nositeľom ocenenia Najzamestnavatel v kategórii Nemocnice a zdravotná starostlivosť, k čomu pristupujeme s obrovskou pokorou a úctou. Sme vďační našim zamestnancom za ich každodennú prácu a robíme všetko pre to, aby boli u nás v dobrých rukách.