ZAHRANIČIE

Pre všetkých farmaceutov, ktorých láka svet, ponúkame možnosti ako spraviť prvý krok vo svojej medzinárodnej kariére, spoznať kultúru iných krajín a nadviazať priateľstvá na celý život. Vďaka tomu, že sme súčasťou medzinárodných asociácií študentov farmácie, všetci naši členovia majú možnosť uchádzať sa o letné stáže, odborné absolventské stáže, krátkodobé výmenné projekty a taktiež zúčastniť sa na študentských kongresoch a stať sa svetovým profesionálom.

STUDENT EXCHANGE PROGRAMME

Student Exchange Programme (SEP) je jedna z hlavných aktivít IPSF, ktorá študentom umožňuje  zúčastniť sa profesionálnej výmennej stáže vo viac než 80 krajinách sveta. Vďaka SEP-u okrem získania praktických zručností na každého študenta farmácie čaká nová kultúra, noví priatelia a nezabudnuteľný zážitok.

  Čítať viac...

TWINNET

Twinnet je projekt krátkodobých mobilít pod záštitou European Pharmaceutical Students' Association. Umožňuje študentom farmácie v rámci Európy krátkodobé výmeny spojené s edukačným programom a spoznávaním sveta farmácie inej krajiny. 

Čítať viac... 

SLOVAK-POLISH-CZECH LEADERSHIP CAMP (SPC)

Bežnému farmaceutovi pri skratke SPC ihneď napadne summary of product characteristics, čiže súhrn charakteristických vlastností o lieku. Budúcim lídrom vo farmácií sa však automaticky vybaví názov Slovak-Polish-Czech Leadership Camp (SPC). 

Čítať viac... 

Ak chceš mať prehľad o aktuálnom dianí a mobilitách, pridaj sa do Facebookovej skupiny – SSŠF Zahraničné možnosti.