KULTÚRA

Štúdium farmácie je veľmi náročné a preto si treba občas vydýchnuť. Žiaden farmaceut nemôže vynechať Pharma Párty aj keď ho na ďalší deň skoro ráno čaká pár hodín v labáku. Všetci tretiaci sa tohto roku môžu tešiť na Tabletku farmaceutov, na ktorej sa oficiálne prehupnú do druhej polky štúdia lámaním symbolickej tabletky. Beánia a Teambuilding sú akcie, ktoré netreba opisovať, ale treba ich zažiť. Study hard, party harder!

PLES FARMACEUTOV

Najobľúbenejší kultúrny projekt organizovaný Slovenským spolkom študentov farmácie, s bohatým kultúrno - zábavným programom a tombolou so zaujímavými cenami.

Čítať viac...

TEAMBUILDING FARMACEUTOV

Štúdium na Farmaceutickej fakulte nie je iba o horde učenia, je aj o medziľudských vzťahoch a tie pravidelne utužujeme na Lodenici UK. Loďky, relax, grilovačka, partia spolužiakov či dobré pivko sú neodmysliteľnou súčasťou Teambuildingu, a práve vďaka nim je to jedno z najobľúbenejších podujatí na našej fakulte.

Čítať viac...

TABLETKA FARMACEUTOV

Lámanie tabletky je tradíciou, na ktorú čaká nejeden študent farmácie. Symbolizuje polovicu náročnej cesty na našej fakulte, kedy sa všetci tretiaci zídu na jednom mieste a oslavujú svoje študijné úspechy do neskorých ranných hodín.

Čítať viac...

FUTSALOVÉ TURNAJE

Naučiť sa stovky chemických vzorcov a mechanizmov účinku, to by bolo nemožné, ak by si človek čas od času nevydýchol. PharmFutsal Cup poteší každého študenta so športovým duchom a túžbou odreagovať sa na chvíľu od kopy kníh, ktoré farmaceutické štúdium sprevádzajú.

Čítať viac...