MED-ART je slovenský veľkodistribútor. Predmetom činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu vrátane nutričných a dietetických prípravkov. Sme spoločnosť overená jednou generáciou, vznik sa datuje do roku 1991. Dnes sme 53. najväčšia nefinančná spoločnosť podľa TREND TOP 200. Patríme k lídrom trhu v distribúcii, ktorá prebieha zo stredísk – Nitra, Bratislava, Banská Bystrica, Prešov. Uvedomujeme si, že za úspechom stojí tím, ktorý v súčasnosti tvorí 430 zamestnancov.

Záleží nám tiež na postavení farmaceuta v spoločnosti ako takej. Podporujeme ho aj vďaka značke Som farmaceut exkluzívne od MED-ART. Značka Som farmaceut od MED-ART je synonymom hrdosti pre pomoc iným, odbornosti a pozitívnej nálady. Je určená každému farmaceutovi bez rozdielu pohlavia, veku, národnosti, miesta bydliska, či štýlu. Chcem ukázať, kto som. Som relevantný zdroj akýchkoľvek informácií o liekoch, pretože viem o nich všetko. Som farmaceut. Tak prečo to skrývať?!

Podporujeme nezávislých farmaceutov prostredníctvom družstva Vaša Lekáreň. Vaša Lekáreň je virtuálna sieť verejných lekární. Bola založená spoločnosťou MED-ART v roku 2012. Aktuálne tvorí sieť viac ako 270 nezávislých lekární po celom Slovensku. Lekárne Vaša Lekáreň sú vlastnené nezávislými majiteľmi a spája ich spoločná obchodná a marketingová stratégia.