NextStep Science

NextStep Science je občianske združenie nadšencov, ktorí organizujú networkingové a kariérne podujatia pre študentov so záujmom o prírodovedné odbory ako aj o vedu a technológie.  Našim cieľom je prepájať biznis prostredie s akademickým a ukazovať študentom rôzne možnosti ich uplatnenia. Aby sme ho splnili, organizujeme tieto podujatia: 

NextStep Science Conference 2023

Kariérne podujatie šité na mieru pre nielen prírodovedcov a zároveň najväčšie z našich podujatí. Účastníci sa počas jedného večera a to už v stredu 22.03.2023 o 17h stretávajú s rôznymi príležitosťami, nechávajú sa inšpirovať zaujímavými prednáškami a diskusiami s hosťami s úspešnou kariérou, na workshopoch sa zamyslia hlbšie nad konkrétnou problematikou. V prezentačných stánkov získavajú od partnerov informácie z prvej ruky a rozširujú si svoju sieť kontaktov.  

Podcasty 

Koncom roka 2022 sa nám podarilo začať nahrávať podcasty aj vďaka podpore BDO. Každý z desiatich dielov prvej série podcastov je nabitý motivujúcimi myšlienkami a dobrými radami, ako postupovať ku svojej vysnívanej kariére a nie len to… dozvieš sa tiež kopec zaujímavostí z vedy aj zo života našich hostí. Vypočuť si môžeš naše podcasty na Spotify.

Networking

Príležitosť sa v neformálnom prostredí zoznámiť a porozprávať s ľuďmi, ktorí majú  v sebe rovnaké nadšenie pre vedu. Ak sa chcete porozprávať na vedecké témy,  zaujal vás v poslednej dobe nejaký nový objav, chceli by ste prediskutovať svoje kariérne plány, či ste narazili na problém a nemáte sa s kým poradiť, Networking je pre vás to pravé miesto.  

Viac informácií a aktuálne informácie o podujatiach nájdete na našom webe (https://nextstepscience.org/) a tiež sociálnych sieťach. 

Kontakt: info@nextstepscience.org