ECOmenius dobrovoľník

Možnosť zúčastniť sa festivalu Pohoda 2024

Ahojte, milí študenti, 

dúfame, že tento mail vás nájde plných energie a pripravených na skvelý zážitok. Máme pre vás jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou tímu ECO-lution na festivale Pohoda 2024! 

Čo je Pohoda Separátor?

Pohoda Separátor nie je len práca, ale aj príležitosť meniť svet triedením odpadu. Ako Separátor budete súčasťou tímu dobrovoľníkov, ktorí aktívne komunikujú s účastníkmi festivalu o správnom triedení odpadu. Vaša práca pomôže festivalu produkovať menej odpadu a viac druhotných surovín, a to všetko s minimálnou fyzickou námahou. 

Čo vaša práca zahŕňa?

Separátor je vždy na smene vo dvojici na určenom zbernom stanovisku. Ak chcete byť vo dvojici so svojím kamarátom, tejto požiadavke vieme vyhovieť. Účastníci festivalu budú mať možnosť na tomto zbernom stanovisku odovzdať svoj odpad. Separátor bude radcom, ktorý poskytuje účastníkom pomoc pri triedení odpadu do správnych nádob. Zberné stanoviská budú zastrešené, a fyzická práca separátora je minimálna. Nebojte sa, nebudete musieť odnášať odpadky, na to budú určení iní pracovníci. Ľudia budú môcť priniesť odpad a za asistencie separátorov ho vyhodiť do vhodných nádob. Separátori dohliadajú na správne triedenie odpadu a komunikujú s návštevníkmi. 

Kedy a ako dlho budete pracovať?

Pracovať budete 24 hodín počas festivalu, rozdelených do troch smien, čo vám ponechá dostatok času na oddych, zábavu a vychutnávanie si festivalovej atmosféry. 

  • Príchod: Streda, 10. júl 2024
  • Odchod: Nedeľa, 14. júl 2024

Čo získate ako dobrovoľník?

  • Nezabudnuteľnú skúsenosť
  • Možnosť vychutnať si festival ako plnohodnotný návštevník
  • Dobrovoľnícke tričko a šiltovku Pohoda
  • Priestor na stanovanie, stravu a pitný režim zadarmo

Ako sa zapojiť?

Ak vás táto príležitosť zaujala, neváhajte a zaregistrujte sa ešte dnes na https://separacia.pohodafestival.sk/user/register. Aby ste si rezervovali svoje miesto v tíme ECO-lution, stačí uhradiť zálohu vo výške 50 € pri registrácii platobnou kartou. Táto záloha vám bude vrátená najneskôr 10 dní po skončení festivalu priamo na účet. 

Chceme, aby ste získali skvelú skúsenosť a prispeli k udržateľnosti festivalu Pohoda. Bližšie informácie a inštrukcie nájdete na https://separacia.pohodafestival.sk/zakladne-info

Tešíme sa na vás v tíme ECO-lution! 

S pozdravom,

Tím ECO-lution a festival Pohoda