TOMÁŠ VALENA

TOMÁŠ VALENA

Ahoj, volám sa Tomáš. Svojho času som býval predseda pre zahraničie a pokladník IPSF v rokoch 2010 a 2011. Už počas školy som zistil, že ma baví robiť všetko iné ako pracovať v lekárni. Takže som sa venoval prevažne Spolku a školu som mal ako doplnok.

V roku 2010 som nastúpil do farmaceutickej firmy. Doteraz som prešiel cez pozície zamerané na predaj, medical affairs, farmakoekonomiku (HEOR), marketing, klinický vývoj, vedenia medicínskych teamov až k práci pre startup.  

V mojej súčasnej pozícii využívam všetko to, čo som sa naučil vo farmaceutickom priemysle. Pracujem ako subject matter expert (SME) pre americký startup Sorcero, ktorý využíva artificial intelligence, machine learning a tak ďalej v zdravotníctve. Takže prepájam to, čo som sa doteraz naučil pre zlepšenie zdravotníctva zajtrajška. Práca je len jedna súčasť života, a preto milujem hory, pešie púte a hodnotné diskusie. Taktiež ma baví pomáhať ľudom v hľadaní ich vysnenej práce, pretože verím, že v živote máme minimálne tri piliere: zdravie, rodina a práca.

Milujem kreativitu a prácu mimo stanovené hranice. Ak ťa to oslovilo, rád ťa naučím to, čo nenajdeš v skriptách. Ak máš inú predstavu o mentorovi, verím, že medzi ostatnými nájdeš presne to, čo hľadáš.  

Neviem sa dočkať na spoluprácu.  

Tomáš Valena  #vedalenatomas