PRACOVNÁ PONUKA

Hľadá sa šikovný kolega na pozíciu farmaceuta/“lietajúceho“ farmaceuta do lekární Vesnala (Rovinka, Trnava, Nové Zámky, Martina Brezno, prevádzková doba 9:00-20:00hod. PO-NE)


Tvojou náplňou práce na pozícií Farmaceuta bude hlavne odborné poskytovanie poradenstva pacientom/zákazníkom, pretože práve za odbornosťou prichádzajú do našich lekárni.

Ty môžeš byť práve ten Farmaceut, ktorý bude expedovať, nie predávať, môžeš byť ten Farmaceut, ktorý bude poskytovať odborné rady a poukáže na vážnosť a dôležitosť tohto povolania. U nás môžeš byť Farmaceut s vlastným odborným názorom, postojom a mať voľnú ruku pri expedovaní produktu, ktorý ťa presvedčil o svojej kvalite, a ktorý v danej indikácii pre pacienta/zákazníka prinesie najlepší zdravotný benefit.

Okrem iného môžeš na tejto pozícií ukázať empatiu a trpezlivosť, nakoľko práca s ľuďmi je náročná a práve tieto dve vlastnosti ti budú nápomocné. Rovnako u nás dostaneš možnosť pracovať na interných činnostiach, ktoré sa neoddeliteľnou súčasťou správneho a kvalitného fungovania lekárne. Okrem iného budeš môcť vlastným JA prispieť svojimi znalosťami, nápadmi či kreativitou do budovania a rastu našej spoločnosti.

Čo ti ponúkame my:

 • Nástupný finančný bonus 4000 EUR, ktorý sa nedá odmietnuť
 • Platové ohodnotenie 1 500€ + ďalšie finančné odmeny a pri „lietajúcom“ farmaceutovi je platové ohodnotenie v rozmedzí 1 800€ až 2 000€ + ďalšie finančné odmeny (individuálne a kolektívne)
 • Stravné lístky plne hradené nami vo výške 4,80€
 • Firemné akcie = teambuilding-y, na ktorých sa poriadne zabavíš, naješ a napiješ, a to všetko na náš účet
 • Tovar u nás nakúpiš za veľkoobchodné ceny
 • Kartičku MultiSport
 • Príspevok na svadbu, pri narodení dieťaťa
 • Vianočné odmeny, ktoré môžu byť až do výšky 13ho platu
 • Dostaneš finančný budget, z ktorého si môžeš pravidelne kupovať ovocie, kávu či sladkosti alebo si ísť sadnúť s kolegami na pizzu 
 • „Lietajúcemu“ farmaceutovi bude pridelený firemný tátoš, aby spojil príjemné s užitočným, mohol spoznať aj iné kúty Slovenska a áno, môže ho využiť aj na súkromné účely :)
 • Preplatíme ti poplatky do komory v plnej výške
 • Dostaneš finančný bonus na nákup oblečenia
 • Darček v podobe finančného bonusu pri Tvojich narodeninách či meninách
 • Ak cestuješ mimo mesta/dediny, prispejeme ti finančne až do výšky 80€

Okrem iného ťa ubezpečujeme, že budeš vždy vypočutý, rovnako budeš môcť vyjadriť svoj názor, kedykoľvek poskytnúť spätnú väzbu, samozrejme aj negatívnu a spoločne budeme pracovať na tom, aby sme pre teba vytvorili prostredie, ktoré budeš milovať a kam budeš chodiť s radosťou! U nás budujeme rovnováhu vo všetkých smeroch, ty máš požiadavky na zamestnávateľa, zamestnávateľ má požiadavky na teba JA teda, naše sú nasledovné:

 • Rob svoju prácu s láskou a radosťou, pretože vtedy ju budeš vykonávať najlepšie.
 • Práca ťa musí baviť, napĺňať a byť pre teba poslaním, potom sa ti bude pracovať s ľahkosťou.
 • Ako sme už spomínali vyššie, práca s ľuďmi je náročná, komplikovaní pacienti/zákazníci s rôznorodými otázkami či problémami ti dajú zabrať, preto zvládanie stresu, trpezlivosť a pozitívne myslenie budeš potrebovať.
 • Komunikácia je základ v každom smere či už voči pacientovi alebo kolegovi či nadriadenému, preto prosím, komunikuj! 
 • Oceníme,„drive“ pracovné nasadenie a samostatnosť
 • Rovnocennosť v našej firme je samozrejmosť, preto nerobíme rozdiely medzi pracovnými činnosťami a pracovnými pozíciami, „každý ovláda a robí všetko“. Aj napriek tomu, že si vyštudovaný Farmaceut, objednanie tovaru, následne jeho kontrola a uloženie, sa nezaobíde bez ľudskej pomoci, preto oceníme, keď pridáš ruku k dielu J Aj napriek tomu, že každého berieme ako jednotlivca a nastavujeme jeho požiadavky osobitne, stále si súčasťou kolektívu, ktorý musí držať ako tím, byť si nápomocní, spoľahnúť sa jeden na druhého a to bez kolegiálnosti nepôjde.

Ak si sa dostal až nakoniec, spĺňaš všetky požiadavky a zvládneš prijať všetky super veci, ktoré ponúkame, je veľká pravdepodobnosť, že sa staneme tvojim pravidelným zdrojom príjmu.

Teraz už len poslať svoj životopis na mail personalne@vesnala.sk a čakať, že sa staneš našim vyvoleným! :)

O spoločnosti:

Spoločnosť aktívne funguje od roku 2010, kedy začala prevádzkovať svoju prvú lekáreň a zdravotnícke zariadenie. Od tohto obdobia sa firma rozrástla o ďalších 6 lekárni a aktívne pracuje na nových projektoch. Nakoľko spoločnosť expanduje a to najmä vďaka kolegom, ktorí sú nesmierne dôležití pre kvalitné fungovanie našich lekárni a tak aj pre ďalšiu možnosť rastu, bol v roku 2022 čas zjednotiť naše lekárne pod jeden názov a profesionálnu vizualitu, hodnú našej spoločnosti. Náš najsilnejší pilier lekární je Farmaceut a Farmaceutický laborant, čo tvorí aj základ loga a podstatu názvu Lekárne Vesnala. Názov „Vesnala“ vznikol zo slova Vesna a prípony –la.

Logo poukazuje na sklopené oči, čo evokuje sústredenosť pri expedícií a čítaní lekárskych predpisov či na úsmev, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou každého farmaceuta či farmaceutického laboranta, pretože pôsobí na pacienta/zákazníka príjemne, veselo a optimisticky. Tiež dáva do povedomia znak kríža a teda upozorňuje na odbornosť, dôležitosť a vážnosť daného povolania. Už z vyššie uvedeného sa dá vyčítať, že základom pre nás, sú naši Zamestnanci. Preto náš manažment a vedúci pracovníci pravidelne komunikujú a zaujímajú sa o ich spokojnosť, spätnú väzbu, ich návrhy alebo pripomienky ale najmä o to, aby mali v nich oporu a podporu, vedeli spolu všetko zvládnuť a nastaviť tak, aby boli obe strany spokojné. Ako sa u nás interne hovorí „Šťastný zamestnanec, šťastný zamestnávateľ“, tak sa u nás aj koná! J

Komunikácia a zaujímať sa o každého osobitne, od sanitárov až po odborných zástupcov lekární, vnímať a považovať kolegov za ľudí, nie za čísla, dať im vlastný priestor na vyjadrenie, je pre nás Afla a Omega a sme presvedčení, že práve to našu firmu a kolegov zjednocuje, motivuje a vďaka tomu napredujeme a spoločne dokážeme tvoriť silnú a stabilnú spoločnosť.