Livka na cestách

Autor: Lívia Pazúriková

 

Livka na cestách

 

Ahojte ! Momentálne vás pozdravujeme z Prahy, kde sme v sobotu strávili Magistraliter víkend Maxcamp a nedeľu trávime voľným programom v meste. Prečítajte si viac o tom, ako nás táto skúsenosť obohatila a čo všetko sme stihli zažiť. :) 

            V septembri sme sa s kamošmi prihlásili na Magistraliter víkend, organizovaný českým Dr. Max, ktorý by sa uskutočnil 10.-11.11., ale museli sme prejsť výberovým konaním. Väčšine nám to vyšlo, tak sme šiesti išli stráviť sobotu do e-laboratória v Prahe. Tu sme mali prezentáciu celého laboratória od zodpovednej doktorky, vrátane sterilných priestorov. Doobeda sme si mohli zmerať základné biochemické parametre, ktoré sa vykonávajú po lekárňach Dr. Max. Potom sme poobede mali možnosť pripraviť si štyri liekové formy – krém, šampón, kapsule a čapíky. Tieto sme pripravovali v malých skupinkách po 3 a individuálne sa nám prítomní farmaceuti venovali.


IMG_0532JPG

      Večer sme sa stretli so spoločnými kamošmi, ktorých máme v meste, a strávili sme všetci príjemný spoločný čas. V nedeľu sme išli na brunch a strávili pohodový deň v starých uliciach mesta.

            Celkovo tento víkend hodnotím veľmi príjemne, nakoľko sme boli obohatení mestom, spoločnosťou a v neposlednom rade aj magistraliter prípravou a vzdelávaním vrámci Dr. Max Camp. Všetci si tejto skúsenosti ceníme a som rada, že som mohla byť opäť na cestách, v príjemnej spoločnosti najbližších priateľov.


-Liv