Pár milých slov k záveru roka...

Zozbierala: Martina Podžubanová

 

Vinšujeme vám...

 

Vôňa pečiva sa nesie kuchyňou, svetielka stromčekov blikajú do okien. Dni sú zrátané a slová tohto roka takmer vypovedané. Dovoľte nám teda využiť jednu z posledných príležitostí a naposledy sa vám v tomto roku prihovoriť.

 

Milí čitatelia,

 

dni tohto roku sa nám pomaly krátia a s tým sa spájajú sviatky radosti a pokoja – Vianoce. Verím, že rok 2021 bol pre vás doposiaľ plný skvelých momentov a nových zážitkov. Pre mnohých bol aj náročný, preto vám prajem, aby ste si cez sviatky oddýchli a načerpali síl do toho nasledujúceho. Všetkým vám želám krásne Vianoce prežité v zdraví, s úsmevom na tvári a v kruhu vašich najbližších.

Šťastné a veselé!

 

Anička

 

Milí naši spolkáči,

 

prajem vám krásne a láskou naplnené vianočné sviatky. Vychutnajte si ich so všetkým, čo k nim patrí. Nech rozsvietený stromček prinesie do vašich domovov pokoj, lásku a pohodu, na stole nech zavonia ryba či iné dobroty a nech Štedrý deň zanechá vo vašich srdiečkach veľa radosti a pokoja.

Nech sa vám v novom roku splnia všetky priania, nech je plný lásky, šťastia a pokoja, nech starosti idú bokom a problémy nech sa vás stránia.

Ďakujeme vám za podporu a priazeň v roku 2021 a poteší nás, ak zostanete s nami aj v novom roku!

 

Dominika

 

Milí priatelia SSŠF a čitatelia našich riadkov,

 

asi bude niečo pravdy na tom, že čím sme starší, tak každým rokom akosi rýchlejšie ubiehajú dni. Už sú to druhé Vianoce, počas ktorých máme možnosť sa vám takto na blogu prihovárať, a zároveň sú aj druhými v tejto zvláštnej pandemickej dobe. Pre mnohých to možno nebol práve najľahší rok, ale stavím sa, že priniesol nezabudnuteľné chvíle. Preto vám prajem, aby ste si počas Vianoc zaslúžene oddýchli, stromček svetielkami rozsvietili, vôňu perníkov a škorice nasali, na skúšky a štátnice sa s pokojom pripravili, v kruhu svojich najbližších (či už naživo alebo online) tieto sviatky strávili a hlavne sa dobre a s chuťou najedli.  

Do nového roka vám prajem veľa lásky, šťastia, radosti (a v dnešnej dobe aj trpezlivosti), nech váš čas je vždy strávený v dobrej spoločnosti.

 

Naty

 

Ahojte, milí čitatelia,

 

týmto krátkym prianím by som vám všetkým tiež chcel zaželať šťastné a veselé Vianoce v kruhu ľudí, ktorých máte radi. Oddýchnite si počas týchto sviatkov, vyvetrajte hlavu v rámci platných protipandemických opatrení a načerpajte nové sily do nového, snáď o dosť lepšieho roka 2022. V novom roku vám prajem veľa šťastia na skúškach, svojim kamarátom a spolužiakom dobrú ruku pri ťahaní otázok na štátniciach a pracujúcim ľuďom čítajúcich náš blog, aby ste sa každý týždeň mohli aj naďalej odreagovať a načerpať nové vedomosti, ktoré sa vám snažíme každý týždeň prinášať. Uvidíme sa v novom roku.

 

Peder

 

Čo viac dodať? Za celý tím nášho blogu snáď už len toľko, že vám ďakujeme za vašu priazeň počas uplynulého roka a dúfame, že vás prinajmenšom v rovnakej miere budeme môcť tešiť aj v tom nasledujúcom. Nech sú pre vás vianočné sviatky časom oddychu, pokoja a radosti a nech do nových dní vykročíte tou správnou nohou. Nevieme, aké budú, ale ak sa nezabudneme rešpektovať a ľúbiť, určite budú príjemnejšie. Majte sa krásne!

 

Maťa

 

K písaniu sa vrátime opäť v letnom semestri.