TEREZIA COMPANY - výrobca s tradíciou viac ako 30 rokov 

TEREZIA COMPANY je česká spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou výživových doplnkov zo zdraviu prospešných húb a rastlín. Základnou filozofiou je, aby sa produkty dostávali ku každému v čo najprirodzenejšej podobe, preto do nich nie sú pridávané žiadne prídavné látky a prímesi. V súčasnosti ich portfólio obsahuje viac ako 60 produktov (výživové doplnky, zdravotnícke pomôcky, potraviny, kozmetika). Za kvalitnými produktmi stojí jedinečná receptúra, vlastná certifikovaná výroba a rokmi overení kvalitní dodávatelia surovín. 

Filozofia pani majiteľky Ing. Terézie Svátovej

Moja životná filozofia vždy bola: „Keď chceš niečo dosiahnuť, musíš mať cieľ, za tým ísť a nevzdávať sa.“ Až keď som vážne ochorela, uvedomila som si, že pokiaľ vás zdravie opustí, stáva sa dosiahnutie cieľov veľmi ťažké. Začala som sa viac zaujímať o zdravú výživu, čo ma priviedlo k liečivým hubám a rastlinám, ktoré mi pomohli podporiť zdravie a vrátiť sa späť do normálneho života. Pevné zdravie je to najdôležitejšie, a preto chcem prinášať ľuďom produkty s maximálnym množstvom účinných prírodných látok v najprirodzenejšej podobe, spracované najšetrnejšou technológiou a bez chemických prímesí, ktoré pomôžu udržať zdravie.

TEREZIA COMPANY stavia na 4 hlavných pilieroch - kvalita, čistota, účinnosť a tradícia

  • KVALITA
Kvalita je vždy na 1. mieste. Základom akéhokoľvek výrobku je kvalitná surovina, ktorá je logicky to najdôležitejšie, čomu je venovaná maximálna starostlivosť. Každá prírodná surovina, ktorú využívajú pre svoje produkty, pochádza od dlhodobo preverených dodávateľov z ČR, z krajín EÚ alebo zo Sibíri. Za svojimi dodávateľmi pravidelne dochádzajú, aby sa uistili, že sú stále dodržiavané vysoké štandardy pri pestovaní bez použitia chemických látok.
  • ČISTOTA

Základnou filozofiou spoločnosti je vyrábať produkty bez použitia prídavných látok, spojív či iných látok, ktoré iba uľahčujú proces výroby a telu nič prínosné neposkytujú. Vzhľadom na absolútnu absenciu týchto pomocných látok je celý výrobný proces veľmi náročný na čas a preškolenie pracovníkov. Veľký dôraz je kladený na to, aby sa k ľuďom dostávali čo najčistejšie produkty s maximálnym množstvom účinných látok.

  • TESTOVANIE SUROVÍN

Všetky suroviny sú testované pri každej šarži výrobku (a nie 1x ročne alebo aj menej, ako je bežné), pretože len tak je istota, že každý výrobok dostáva zákazník v tej najvyššej možnej kvalite a čistote. Kontrola surovín spočíva v mikrobiologickom testovaní certifikovaným laboratóriom na ťažké kovy, plesne a patogénne mikroorganizmy. Hoci ide o dosť nákladný proces, pre spoločnosť je úplnou samozrejmosťou.

  • PUNC NAKONIEC

Všetky výživové doplnky TEREZIA majú Certifikát o zdravotnej bezpečnosti, ktorý vydáva Štátny zdravotný ústav v Prahe. Tento certifikát síce nie je podmienkou na to, aby bol výrobok uvedený na trh, ale pre spoločnosť je to opäť samozrejmý prístup, aby mali potvrdené aj od nezávislej renomovanej inštitúcie, že výrobky TEREZIA sú bezpečné. Vybrané výrobky pre deti majú tiež posúdenie od Českej pediatrickej spoločnosti.