Na Vašu Lekáreň sa môžete spoľahnúť

Vaša Lekáreň vznikla v roku 2012 a aktuálne tvorí sieť 310 nezávislých lekární po celom Slovensku. Vaša Lekáreň je dcérskou firmou slovenskej distribučnej spoločnosti Med-Art. Lekárne Vaša Lekáreň sú vlastnené individuálnymi nezávislými majiteľmi a spája ich spoločná obchodná a marketingová stratégia. Vaša Lekáreň stojí na týchto základných pilieroch:

Podporujeme majiteľov 

Majiteľom nezávislých lekárni pomáhame udržať a prevádzkovať vlastnú a ekonomicky zdravú lekáreň.

Vzdelávame zamestnancov

Pacienti radi chodia do lekárne v ktorej ich privíta usmiaty a ústretový farmaceut. Vaša Lekáreň pomáha zamestnancom so vzdelávaním, odmenami, súťažami a taktiež zábavou na firemných podujatiach.

Oslovujeme pacientov

Vaša Lekáreň pomáha udržať verných a prilákať nových pacientov. Pacientom pomáhame zľavami z doplatkov na Rx lieky a taktiež zľavami na OTC portfólio lekárne.  

Modernizujeme lekárne

Základom každej značky je jasná identifikácia – pacient musí vedieť kam ide. Pacienti sa taktiež lepšie cítia v lekárni, v ktorej sa vedia dobre orientovať. Vaša Lekáreň vie ako správne a efektívne označiť a usporiadať lekáreň.

TOTO je Vaša značka

TOTO je vlastná značka výživových doplnkov Vašej Lekárne. TOTO dbá na najvyššiu kvalitu výživových doplnkov, zdravotné benefity pre pacientov (bez lepku, cukru, alergénov, laktózy), priaznivú cenu a ekológiu.  

Spájame on-line a off-line svet

Vo Vašej Lekárni veríme, že je možné spojiť off-line a on-line svet. Do kamenných lekárni sa snažíme aj prostredníctvom osobného odberu a rezervácie liekov prilákať nových ľudí a ukázať im, že v lekárňach pracujú odborníci, ktorí im poradia s ich problémami.