Pomáhame farmaceutom k lepšej budúcnosti. 


Na MED-ART a Vašu sa môžete spoľahnúť. 

V dnešnej dobe, kedy farmaceutický priemysel neustále napreduje a rozširuje svoje hranice, je dôležité, aby budúci farmaceuti boli dobre pripravení na výzvy, ktoré ich čakajú. V tejto snahe o poskytnutie čo najlepšieho vzdelania a podpory pre budúcich farmaceutov, vstupuje do hry MED-ART a Vaša. 

Záleží nám na farmaceutoch a preto sme vytvorili značku Som farmaceut. 

Spoločnosť MED-ART poznáte ako slovenského veľkodistribútora, ktorého predmetom činnosti je distribúcia humánnych a veterinárnych liekov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky, diagnostík, homeopatík a doplnkového sortimentu. Práve v tejto spoločnosti vznikol projekt Som farmaceut, ktorý pomáha nielen farmaceutom, ale aj budúcim farmaceutom na ich ceste a vzdelávaní v tejto náročnej profesií. 


Prvotnou myšlienkou bolo poukázať na osobu farmaceuta, ktorý je relevantný zdroj akýchkoľvek informácií o liekoch, pretože vie o nich všetko. Aj keď sú farmaceuti prvým i posledným bodom kontaktu medzi pacientom a zdravotným systémom, pacienti si to veľmi často neuvedomujú, čo je obrovská škoda. MED-ART preto plne podporuje samotnú komunitu farmaceutov, a tak vznikol aj ich populárny merch. Má farmaceutom pomôcť odlíšiť sa a ukázať, že sú odborníci na lieky a sú tu pre pacienta. Je určený každému farmaceutovi aj budúcemu bez rozdielu pohlavia, veku, národnosti, miesta bydliska, či štýlu.  


Okrem pravých farmaceutických limitiek, pre Vás MED-ART pripravuje vzdelávacie formáty zastrešené pod značkou Som farmaceut dostupné na www.somfarmaceut.sk. Prečítajte si Odborné články, či Blog alebo vypočujte Piatkové podcasty. Ak sa zaujímate o veterinárny sortiment, či zdravotnícky materiál, nevynechajte Miniškolu veteriny a Zdravmat v kocke. Obsah tvoria farmaceuti pre svojich kolegov a tešíme sa narastajúcej komunite farmaceutov pôsobiacej okolo značky.

Lekáreň Vaša ako centrum pre Váš osobný rast a rozvoj Vašej lekárne. 

Vo svete farmácie je dôvera kľúčovým faktorom. Preto je spolupráca so spoľahlivým partnerom nevyhnutná. Sieť lekární Vaša sa môže preto stať aj Vašim partnerom, s dlhoročnými skúsenosťami a záväzkom k poskytovaniu najvyššej kvality služieb. Nezávislá lekáreň pod značkou Vaša je nielen miestom, kde sa získavajú lieky a odborná starostlivosť, ale aj miestom, kde sa študenti farmácie môžu obrátiť pre odbornú radu a podporu. S cieľom podporiť budúcich farmaceutov ponúka lekáreň Vaša stáže, vzdelávacie workshopy a príležitosti na osobný rast a rozvoj. 


V MED-ART a v lekárni Vaša veríme, že spoločným úsilím a podporou môžeme pomôcť budúcim farmaceutom dosiahnuť ich ciele a prispieť tak k lepšiemu rozvoju tejto dôležitej profesie. Sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli prekonať výzvy a dosiahnuť Váš plný potenciál.