Vaša Lekáreň a TOTO Pharma

Vaša Lekáreň vznikla v roku 2012 a aktuálne tvorí sieť 300 nezávislých lekární po celom Slovensku. Vaša Lekáreň je dcérskou firmou slovenskej distribučnej spoločnosti Med-Art. Lekárne Vaša Lekáreň sú vlastnené individuálnymi nezávislými majiteľmi a spája ich spoločná obchodná a marketingová stratégia. Vaša Lekáreň stojí na týchto základných pilieroch:

Majiteľ
Majiteľom nezávislých lekárni pomáhame udržať a prevádzkovať vlastnú a ekonomicky zdravú lekáreň.

Zamestnanci

Pacienti radi chodia do lekárne v ktorej ich privíta usmiaty a ústretový farmaceut. Vaša Lekáreň pomáha zamestnancom so vzdelávaním, odmenami, súťažami a taktiež zábavou na firemných podujatiach. 

Pacienti

Vaša Lekáreň pomáha udržať verných a prilákať nových pacientov. Pacientom pomáhame zľavami z doplatkov na Rx lieky a taktiež zľavami na OTC portfólio lekárne.  

Lekáreň

Základom každej značky je jasná identifikácia – pacient musí vedieť kam ide. Pacienti sa taktiež lepšie cítia v lekárni, v ktorej sa vedia dobre orientovať. Vaša Lekáreň vie ako správne a efektívne označiť a usporiadať lekáreň.

Vlastná značka TOTO Pharma

TOTO je vlastná značka výživových doplnkov Vašej Lekárne. TOTO dbá na najvyššiu kvalitu výživových doplnkov, zdravotné benefity pre pacientov (bez lepku, cukru, alergénov, laktózy), priaznivú cenu a ekológiu. TOTO Pharma je podľa IMS/IQVIA najinovatívnejšia značka na OTC trhu v roku 2020.

Internetová lekáreň - www.vasalekaren.sk

Vo Vašej Lekárni veríme, že je možné spojiť off-line a on-line svet. Do kamenných lekárni sa snažíme aj prostredníctvom osobného odberu a rezervácie liekov prilákať nových ľudí a ukázať im, že v lekárňach pracujú odborníci, ktorí im poradia s ich problémami.