Vesnala Lekáreň

Hoci pod novým názvom Vesnala Lekáreň fungujeme krátko, prvú lekáreň sme otvárali ešte v roku 2010. Momentálne máme 10 prevádzok po celom Slovensku a pribúdajú ďalšie. Aktuálne máme prevádzky v Bratislave (3x), Chorvátskom Grobe, Trnave (3x), Brezne, Martine a Nových Zámkoch. Veríme štyrom hodnotám - sloboda, férové podmienky, osobitý prístup a otvorenosť. Pracujeme v malých tímoch, kde panuje rodinná atmosféra. 
Ale prečo práve Vesnala? 

Charakter našej značky tvorí mýtická slovanská postava Vesny, bohyňa jari, života a krásy. Jej sklopený zrak značí sústredenosť, úsmev zas optimizmus, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou každého farmaceuta a farmaceutky. Práve farmaceuti sú najsilnejší pilier našich lekární. Znak kríža na tradičnej pokrývke hlavy Vesnaly poukazuje na odbornosť, dôležitosť a vážnosť tohto povolania. 

Vo Vesnala Lekárni sme všetci rovnocenní

Vážime si jedinečnosť každého kolegu, či už je sanitár, alebo Odborný zástupca lekárne. Ponúkame preto férové platové podmienky a aktívne sa zaujímame o názor a nápady na zlepšenie. Navyše, o svojej práci rozhodujú kolegovia samostatne, od plánovania zmien až po výber produktov pri expedícii.