Zentiva – našim cieľom je, aby zdravotná starostlivosť bola právom, nie výsadou

Na kariérnych dňoch farmaceutov 2023 sa Vám predstaví spoločnosť Zentiva, tradičný výrobca vysokokvalitných cenovo dostupných liekov, ktoré slúžia pacientom   v Európe aj mimo nej.  Spoločnosť Zentiva vznikla v roku 2003 ako spojenie dvoch najstarších a najväčších farmaceutických spoločností v Českej republike a v Slovenskej republike, ktorými boli Léčiva a Slovakofarma.

Našou snahou v Zentive je, aby zdravotná starostlivosť bola právom a nie privilégiom. Ľudia viac ako kedykoľvek predtým potrebujú lepší prístup k vysokokvalitným dostupným liekom a zdravotnej starostlivosti. Spolupracujeme s lekármi, lekárnikmi, veľkoobchodníkmi, regulačnými orgánmi a vládami, aby sme poskytli každodenné riešenia, od ktorých sme všetci závislí.

Spoločnosť sa umiestňuje na popredných priečkach ankiet o najlepšieho zamestnávateľa. Slovenská pobočka koncom minulého roku získala prestížne ocenenie „Great Place to Work“

V rámci vstupov spoločnosti Zentiva sa zoznámite s viacerými zamestnancami spoločnosti, z ktorých niektorí sú i absolventami farmaceutickej fakulty. Predstaví sa Vám i generálny riaditeľ spoločnosti Zentiva na Slovensku MUDr. Mojmír Krutý. 

Srdečne všetkých pozývame.

S pozdravom 
tím Zentiva